FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Детальніше про послуги

Компанія NovaNET, пропонує своїм абонентам якісний, швидкісний, безлімітний доступ до мережі Інтернет за допомогою сучасних технологій Pre-WiMax та PON. Висока якість зв'язку, якісна підтримка та лояльність до абонентів, це наші переваги перед іншими компаніями. Нашу мережу ми будуємо, за допомогою самого якісного і сучасного обладнання. За потреби її можна легко модернізувати під нові потреби.
Для фізичних абонентів.Ми пропонуємо безлімітний доступ до мережі Інтернет, який Ви можете підключити на протязі кількох днів. Збалансовані тарифи, підвищена швидкість у нічний час, можливість поповнення рахунку прямо з дому, смс-оповіщення та відсутність потреби у налаштуванні комп'ютера для доступу до Інтернет, і це лише частина наших переваг перед, конкурентами.
Для юридичних абонентів.

Ми пропонуємо швидкісні, безлімітні, синхронні Інтернет та транспортні канали. Індивідуальний підхід до кожного підключення, проектування локальних та віддалених мереж, об'єднання віддалених офісів в одну мережу, рішення "під ключ", а також подальший консалтинг та підтримку. Лише розкажіть нам про Вашу потребу і ми запропонуємо рішення, яке її повністю задовільнить.